Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 17:00
AE122
V. Meziříčí - SK Kuřim
33 : 30
8.3. 14:00
AE086
Olomouc - Ivančice
25 : 21
30.11. 11:00
AE059
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
10.11. 16:00
AE041
Sokolnice - Prostějov
39 : 27
29.9. 16:00
AE008
Sokolnice - Hustopeče
27 : 31
21.9. 11:00
AE004
Maloměřice - Ivančice
31 : 22
2.liga starších dorostenců M
11.5. 17:00
AI131
Přerov - Vsetín
35 : 34
8.3. 12:00
AI086
Olomouc - HK Ivančice
31 : 29
30.11. 13:00
AI059
Maloměřice - Olomouc
28 : 30
5.10. 11:00
AI015
Maloměřice - Prostějov
21 : 34
21.9. 13:00
AI004
Maloměřice - HK Ivančice
21 : 34
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL122
Velké Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
33 : 33
10.11. 14:00
AL041
Sokolnice - Prostějov
32 : 34
29.9. 14:00
AL008
Sokolnice - Zlín
27 : 37
2.liga žen M
2.3. 14:00
AT038
Olomouc - HK Hodonín
33 : 17
19.10. 14:00
AT015
V. Meziříčí - HK Hodonín
37 : 26
Liga starších dorostenek-M-sk.A
19.10. 10:00
AUC015
TJ Sokol Velké Meziříčí - HK Hodonín
33 : 29
1.liga mladší dorostenky
8.2. 13:00
AW006
Bohunice - Háje
17 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
3.5. 13:00
AWB048
V. Meziříčí - DHK Pardubice
30 : 25
Liga mladších dorostenek M-sk.A
19.10. 12:00
AYA015
V. Meziříčí - HK Hodonín
24 : 30
Jihomoravská liga mužů
6.10. 11:00
LA010
Hostěrádky - SK Kuřim B
25 : 20
5.10. 15:00
LA011
SHC Maloměřice B - HK Ivančice B
40 : 25
21.9. 15:00
LA004
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
24 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
10.11. 12:00
LF041
Sokolnice - Bohunice
19 : 27
9.11. 09:15
LF042
Ivančice A - Újezd u Brna
55 : 11
29.9. 12:00
LF008
Sokolnice - Hustopeče
19 : 18
Jihomoravská liga st. žákyň
27.4. 13:00
LG037
Veselí n.M. - Měnín
35 : 11
Jihomoravská liga ml. žáků
10.11. 10:30
LH041
Sokolnice - Bohunice
20 : 13
5.10. 09:30
LH015
SHC Maloměřice - Bohunice
7 : 12
29.9. 10:30
LH008
Sokolnice - Hustopeče
31 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.