Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Michal Picha
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.1.2016
Koučovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
3.5. 17:00
AB126
Loko Louny - Dvůr Králové
21 : 19
26.4. 17:00
AB115
Dvůr Králové - Strakonice
30 : 26
12.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
17 : 19
29.3. 14:00
AB104
Karviná B - Dvůr Králové
30 : 22
16.3. 17:00
AB093
Jičín "B" - Dvůr Králové
26 : 24
8.3. 17:00
AB088
Dvůr Králové - Bohunice
29 : 24
1.3. 17:00
AB082
Náchod - Dvůr Králové
30 : 19
22.2. 19:00
AB075
Dvůr Králové - N.Veselí
27 : 20
16.2. 15:00
AB071
Chodov - Dvůr Králové
24 : 27
7.12. 17:00
AB062
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
30.11. 18:00
AB060
Dvůr Králové - Loko Louny
30 : 23
23.11. 15:00
AB049
Strakonice - Dvůr Králové
27 : 18
17.11. 10:30
AB048
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
20 : 21
9.11. 17:00
AB038
Dvůr Králové - Karviná B
33 : 25
26.10. 12:00
AB035
Dukla B - Dvůr Králové
26 : 21
19.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Jičín "B"
25 : 21
13.10. 15:00
AB022
Bohunice - Dvůr Králové
15 : 21
5.10. 17:00
AB016
Dvůr Králové - Náchod
33 : 30
29.9. 16:30
AB009
N.Veselí - Dvůr Králové
27 : 20
21.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Chodov
17 : 23
Český pohár mužů
20.9. 18:30
AN037
1.HC Pardubice - Dvůr Králové
23 : 19
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.