Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga st. žáků
Podzim - 1. kolo
3.11.2013
13:00
LF001
HK Ivančice B
-
SK Kuřim
Radovan Grimm
,
21.9.2013
12:30
LF002
Sokol Juliánov
-
Tatran Bohunice
Pavel Malinek
,
Mojmír Valášek
,
22.9.2013
13:30
LF003
Sokol Telnice
-
Sokol Újezd u Brna
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
21.9.2013
13:30
LF005
Sokol Sokolnice
-
Handball KP Brno
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
22.9.2013
14:00
LF006
Legata Hustopeče
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Patrick Netík
,
Podzim - 2. kolo
13.10.2013
18:45
LF007
HK Ivančice B
-
Sokol Nové Bránice
Břetislav Kotulán
,
Tomáš Kubát
,
29.9.2013
12:00
LF008
Sokol Sokolnice
-
Legata Hustopeče
Břetislav Jurečka
,
28.9.2013
09:15
LF009
HK Ivančice A
-
Handball KP Brno
Oldřich Jelínek
,
Zdenek Teller
,
28.9.2013
10:30
LF011
Tatran Bohunice
-
Sokol Telnice
Bedřich Nehyba
,
Radovan Grimm
,
29.9.2013
11:00
LF012
SK Kuřim
-
Sokol Juliánov
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
Podzim - 3. kolo
8.9.2013
15:00
LF013
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice B
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
6.10.2013
13:30
LF014
Sokol Telnice
-
SK Kuřim
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
5.10.2013
10:30
LF016
Handball KP Brno
-
Sokol Újezd u Brna
Radovan Grimm
,
6.10.2013
14:00
LF017
Legata Hustopeče
-
HK Ivančice A
Jan Timco
,
Tomáš Kubát
,
6.10.2013
12:15
LF018
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Sokolnice
Zdenek Teller
,
Břetislav Kotulán
,
Podzim - 4. kolo
19.10.2013
12:30
LF019
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice B
Petr Směja
,
13.10.2013
16:15
LF020
HK Ivančice A
-
Sokol Nové Bránice
Břetislav Kotulán
,
Tomáš Kubát
,
13.10.2013
12:15
LF021
Sokol Újezd u Brna
-
Legata Hustopeče
Radovan Grimm
,
Zdenek Teller
,
12.10.2013
10:30
LF022
Tatran Bohunice
-
Handball KP Brno
Jan Timco
,
Michal Hanák
,
13.10.2013
12:30
LF024
Sokol Juliánov
-
Sokol Telnice
Michal Hanák
,
Břetislav Jurečka
,
Podzim - 5. kolo
23.11.2013
10:30
LF025
HK Ivančice B
-
Sokol Telnice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
19.10.2013
15:00
LF027
Handball KP Brno
-
SK Kuřim
Břetislav Kotulán
,
Radovan Grimm
,
20.10.2013
14:00
LF028
Legata Hustopeče
-
Tatran Bohunice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
20.10.2013
12:15
LF029
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
19.10.2013
09:45
LF030
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice A
Petr Směja
,
Podzim - 6. kolo
27.10.2013
10:30
LF031
HK Ivančice B
-
HK Ivančice A
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
27.10.2013
12:15
LF032
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Sokolnice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
26.10.2013
10:30
LF033
Tatran Bohunice
-
Sokol Nové Bránice
Bedřich Nehyba
,
1.12.2013
13:45
LF034
SK Kuřim
-
Legata Hustopeče
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
27.10.2013
12:30
LF035
Sokol Juliánov
-
Handball KP Brno
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
Podzim - 7. kolo
9.11.2013
10:30
LF038
Handball KP Brno
-
Sokol Telnice
Dominik Florián
,
Petr Směja
,
10.11.2013
14:00
LF039
Legata Hustopeče
-
Sokol Juliánov
Michal Hanák
,
David Šlezingr
,
10.11.2013
10:30
LF040
Sokol Nové Bránice
-
SK Kuřim
Bedřich Nehyba
,
Břetislav Kotulán
,
10.11.2013
12:00
LF041
Sokol Sokolnice
-
Tatran Bohunice
Břetislav Jurečka
,
9.11.2013
09:15
LF042
HK Ivančice A
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Podzim - 8. kolo
9.11.2013
11:45
LF043
HK Ivančice B
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
16.11.2013
10:30
LF044
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice A
Petr Směja
,
16.11.2013
00:00
LF045
SK Kuřim
-
Sokol Sokolnice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
17.11.2013
12:30
LF046
Sokol Juliánov
-
Sokol Nové Bránice
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
17.11.2013
13:30
LF047
Sokol Telnice
-
Legata Hustopeče
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
Podzim - 9. kolo
28.9.2013
11:45
LF049
HK Ivančice B
-
Handball KP Brno
Oldřich Jelínek
,
Zdenek Teller
,
3.11.2013
10:30
LF051
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Telnice
Jan Timco
,
Petr Směja
,
3.11.2013
12:00
LF052
Sokol Sokolnice
-
Sokol Juliánov
Dominik Florián
,
Tomáš Kubát
,
3.11.2013
10:00
LF053
HK Ivančice A
-
SK Kuřim
Radovan Grimm
,
3.11.2013
10:30
LF054
Sokol Újezd u Brna
-
Tatran Bohunice
Martin Ševčík
,
Podzim - 10. kolo
16.11.2013
13:30
LF055
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice B
Petr Směja
,
21.9.2013
13:30
LF056
SK Kuřim
-
Sokol Újezd u Brna
Stanislav Chalupa
,
Michal Hanák
,
8.9.2013
12:00
LF057
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice A
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
8.9.2013
13:30
LF058
Sokol Telnice
-
Sokol Sokolnice
Martin Ševčík
,
Tomáš Kubát
,
8.9.2013
11:00
LF060
Legata Hustopeče
-
Handball KP Brno
Daniel Zourek
,
Petr Kremláček
,
Podzim - 11. kolo
6.10.2013
17:00
LF061
Legata Hustopeče
-
HK Ivančice B
Jan Timco
,
Tomáš Kubát
,
15.9.2013
12:15
LF062
Sokol Nové Bránice
-
Handball KP Brno
Radovan Grimm
,
Petr Směja
,
23.11.2013
08:00
LF064
HK Ivančice A
-
Sokol Telnice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
15.9.2013
10:30
LF065
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Juliánov
Jindřich Berger
,
Jan Timco
,
14.9.2013
10:30
LF066
Tatran Bohunice
-
SK Kuřim
Tomáš Kubát
,
Dominik Florián
,
Jaro - 12. kolo
27.4.2014
15:30
LF067
SK Kuřim
-
HK Ivančice B
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
17.5.2014
09:30
LF068
Tatran Bohunice
-
Sokol Juliánov
Jaroslav Hanych
,
Petr Směja
,
18.5.2014
09:30
LF069
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Telnice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
18.5.2014
14:00
LF071
Handball KP Brno
-
Sokol Sokolnice
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
17.5.2014
14:15
LF072
Sokol Nové Bránice
-
Legata Hustopeče
Dominik Florián
,
Roman Bauer
,
Jaro - 13. kolo
8.6.2014
13:30
LF073
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice B
Roman Bauer
,
Zdenek Teller
,
25.5.2014
10:30
LF074
Legata Hustopeče
-
Sokol Sokolnice
Tomáš Kubát
,
Dominik Florián
,
24.5.2014
10:30
LF075
Handball KP Brno
-
HK Ivančice A
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
25.5.2014
15:00
LF077
Sokol Telnice
-
Tatran Bohunice
Petr Směja
,
Radovan Grimm
,
25.5.2014
17:30
LF078
Sokol Juliánov
-
SK Kuřim
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
Jaro - 14. kolo
3.5.2014
11:45
LF079
HK Ivančice B
-
Sokol Juliánov
Roman Bauer
,
Jiří Dolina
,
31.5.2014
10:00
LF080
SK Kuřim
-
Sokol Telnice
Zdenek Teller
,
Radovan Grimm
,
1.6.2014
10:30
LF082
Sokol Újezd u Brna
-
Handball KP Brno
Jan Timco
,
Milan Letev
,
23.5.2014
17:30
LF083
HK Ivančice A
-
Legata Hustopeče
Petr Kremláček
,
Jiří Prudký
,
1.6.2014
12:00
LF084
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 15. kolo
6.4.2014
17:15
LF085
HK Ivančice B
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
Martin Ševčík
,
8.6.2014
10:30
LF086
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice A
Roman Bauer
,
Zdenek Teller
,
8.6.2014
10:30
LF087
Legata Hustopeče
-
Sokol Újezd u Brna
Radovan Grimm
,
Bedřich Nehyba
,
7.6.2014
10:30
LF088
Handball KP Brno
-
Tatran Bohunice
Roman Bauer
,
Jan Timco
,
8.6.2014
15:00
LF090
Sokol Telnice
-
Sokol Juliánov
Tomáš Kubát
,
Dominik Florián
,
Jaro - 16. kolo
5.4.2014
13:30
LF091
Sokol Telnice
-
HK Ivančice B
Jiří Špunar
,
Petr Směja
,
6.4.2014
13:30
LF093
SK Kuřim
-
Handball KP Brno
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
5.4.2014
10:30
LF094
Tatran Bohunice
-
Legata Hustopeče
Jaroslav Hanych
,
Daniel Douda
,
6.4.2014
09:30
LF095
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
6.4.2014
14:45
LF096
HK Ivančice A
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
Martin Ševčík
,
Jaro - 17. kolo
10.6.2014
19:00
LF097
HK Ivančice A
-
HK Ivančice B
Petr Kremláček
,
23.3.2014
12:00
LF098
Sokol Sokolnice
-
Sokol Újezd u Brna
Roman Bauer
,
Jiří Prudký
,
23.3.2014
10:30
LF099
Sokol Nové Bránice
-
Tatran Bohunice
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
23.3.2014
14:00
LF100
Legata Hustopeče
-
SK Kuřim
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
22.3.2014
10:30
LF101
Handball KP Brno
-
Sokol Juliánov
Oldřich Jelínek
,
Daniel Douda
,
Jaro - 18. kolo
29.3.2014
13:30
LF104
Sokol Telnice
-
Handball KP Brno
David Šlezingr
,
Jaroslav Hanych
,
30.3.2014
12:30
LF105
Sokol Juliánov
-
Legata Hustopeče
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
30.3.2014
11:30
LF106
SK Kuřim
-
Sokol Nové Bránice
Michal Hanák
,
Jiří Dolina
,
29.3.2014
12:00
LF107
Tatran Bohunice
-
Sokol Sokolnice
Petr Směja
,
Jiří Prudký
,
30.3.2014
09:30
LF108
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice A
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
Jaro - 19. kolo
30.3.2014
14:30
LF109
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice B
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
3.6.2014
17:00
LF110
HK Ivančice A
-
Tatran Bohunice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
13.4.2014
12:00
LF111
Sokol Sokolnice
-
SK Kuřim
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
13.4.2014
10:30
LF112
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Juliánov
Tomáš Kubát
,
Dominik Florián
,
13.4.2014
14:00
LF113
Legata Hustopeče
-
Sokol Telnice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
Jaro - 20. kolo
24.5.2014
13:30
LF115
Handball KP Brno
-
HK Ivančice B
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
27.4.2014
13:30
LF117
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Bránice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
26.4.2014
12:30
LF118
Sokol Juliánov
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
David Šlezingr
,
27.4.2014
10:30
LF119
SK Kuřim
-
HK Ivančice A
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
26.4.2014
09:30
LF120
Tatran Bohunice
-
Sokol Újezd u Brna
Dominika Michlová
,
Jan Vítek
,
Jaro - 21. kolo
3.6.2014
19:15
LF121
HK Ivančice B
-
Tatran Bohunice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
4.5.2014
09:30
LF122
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim
Radovan Grimm
,
Bedřich Nehyba
,
3.5.2014
09:15
LF123
HK Ivančice A
-
Sokol Juliánov
Roman Bauer
,
Jiří Dolina
,
3.5.2014
12:00
LF124
Sokol Sokolnice
-
Sokol Telnice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
8.5.2014
14:00
LF126
Handball KP Brno
-
Legata Hustopeče
Zdenek Teller
,
Martin Ševčík
,
Jaro - 22. kolo
23.5.2014
19:45
LF127
HK Ivančice B
-
Legata Hustopeče
Petr Kremláček
,
Jiří Prudký
,
10.5.2014
10:30
LF128
Handball KP Brno
-
Sokol Nové Bránice
Tomáš Kubát
,
Jiří Matuška
,
5.4.2014
10:30
LF130
Sokol Telnice
-
HK Ivančice A
Jiří Špunar
,
Petr Směja
,
27.5.2014
18:30
LF131
Sokol Juliánov
-
Sokol Újezd u Brna
Petr Směja
,
Daniel Douda
,
8.5.2014
10:30
LF132
SK Kuřim
-
Tatran Bohunice
Václav Horáček
,
Michal Hanák
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.