Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jaromír Bazel
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.1.2017
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
3.5. 16:00
AO170
Zlín "A" - Dukla 6
22 : 27
3.5. 14:30
AO169
V. Bystřice - Zlín "A"
15 : 11
3.5. 11:00
AO166
Jičín - Zlín "A"
14 : 16
12.4. 15:30
AO165
Karviná A - Zlín "A"
27 : 13
12.4. 13:00
AO162
Zlín "A" - V. Bystřice
11 : 18
12.4. 10:30
AO159
Zlín "A" - Ivančice A
13 : 19
12.4. 08:00
AO156
N. Veselí A - Zlín "A"
12 : 23
23.3. 16:40
AO144
Zlín "A" - Karviná A
9 : 18
23.3. 14:00
AO140
Talent A - Zlín "A"
12 : 7
23.3. 12:40
AO138
Zlín "A" - Zubří
15 : 9
23.3. 10:00
AO134
N. Veselí A - Zlín "A"
15 : 14
23.3. 08:40
AO132
Zlín "A" - Loko Louny
22 : 17
1.3. 15:20
AO103
Karviná A - Zlín "A"
22 : 15
1.3. 12:40
AO101
Zlín "A" - Strakonice A
22 : 15
1.3. 10:00
AO099
Ivančice A - Zlín "A"
17 : 10
8.2. 13:50
AO063
Zlín "A" - Talent A
15 : 14
8.2. 12:10
AO061
V. Bystřice - Zlín "A"
21 : 16
8.2. 10:30
AO059
HK Lovosice - Zlín "A"
22 : 19
8.2. 08:50
AO057
Zlín "A" - Sokol Úvaly A
22 : 17
18.1. 17:20
AO030
F.-Místek A - Zlín "A"
17 : 10
18.1. 16:00
AO028
Zlín "A" - Kutná Hora
20 : 6
18.1. 14:00
AO025
Zlín "A" - Šťáhlavy
17 : 11
18.1. 11:20
AO021
N. Veselí A - Zlín "A"
13 : 21
18.1. 08:00
AO016
Strakonice A - Zlín "A"
8 : 9
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
8.12. 16:30
RKM013
Bohunice - Zlín "A"
7 : 18
8.12. 15:10
RKM011
Zlín "A" - Rožnov p.R.
16 : 11
8.12. 12:30
RKM007
Zlín "A" - Juliánov
14 : 14
8.12. 11:10
RKM005
Zlín "A" - Vsetín
14 : 7
8.12. 09:10
RKM002
Telnice - Zlín "A"
7 : 17
Zlínská liga - starší žáci
1.6. 09:00
ZC047
Zlín "A" - Zubří
20 : 19
Další
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.