Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Kateřina Siváková
Post
Mateřský klub
DHK Baník Most
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1977
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
1
Starty
W.H.I.L.
24.05. [AP167]
Slavia - Most
24 : 27
0 branek
20.05. [AP166]
Most - Slavia
29 : 28
0 branek
19.05. [AP165]
Most - Slavia
25 : 20
0 branek
27.04. [AP136]
Most - Poruba
25 : 23
0 branek
28.09. [AP019]
Most - J.Hradec
38 : 16
0 branek
1.liga žen
04.05. [AR127]
Most B - Bohunice
28 : 21
0 branek
01.05. [AR103]
Most B - Kobylisy
14 : 25
0 branek
26.04. [AR121]
Otrokovice - Most B
42 : 16
0 branek
13.04. [AR115]
Most B - SVŠ Plzeň A
39 : 18
0 branek
06.04. [AR109]
Olomouc B - Most B
36 : 23
0 branek
15.03. [AR097]
Kunovice - Most B
18 : 19
0 branek
09.03. [AR091]
Most B - HC Plzeň
19 : 24
0 branek
01.03. [AR085]
Slavia B - Most B
25 : 20
0 branek
23.02. [AR079]
Most B - Zlín B
32 : 36
0 branek
09.02. [AR067]
Most B - S.Vršovice
27 : 25
0 branek
08.12. [AR061]
Bohunice - Most B
25 : 25
0 branek
01.12. [AR055]
Most B - Otrokovice
23 : 33
0 branek
23.11. [AR049]
SVŠ Plzeň A - Most B
18 : 30
0 branek
17.11. [AR043]
Most B - Olomouc B
31 : 26
0 branek
10.11. [AR037]
Kobylisy - Most B
29 : 17
0 branek
03.11. [AR031]
Most B - Kunovice
28 : 26
0 branek
20.10. [AR025]
HC Plzeň - Most B
24 : 23
0 branek
13.10. [AR019]
Most B - Slavia B
17 : 31
0 branek
06.10. [AR013]
Zlín B - Most B
32 : 25
0 branek
29.09. [AR007]
Most B - Poruba B
21 : 29
0 branek
21.09. [AR001]
S.Vršovice - Most B
27 : 20
1 branek
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.