Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Karolína Burdová
Post
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
108
Starty
Český pohár žen
25.09. [APR025]
Kobylisy - Veselí n.M.
25 : 35
1 branek
15.09. [APR010]
DHK Pardubice - Kobylisy
20 : 31
2 branek
1.liga žen
04.05. [AR129]
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
3 branek
01.05. [AR103]
Most B - Kobylisy
14 : 25
1 branek
27.04. [AR125]
Poruba B - Kobylisy
22 : 30
6 branek
16.04. [AR116]
Kobylisy - Bohunice
30 : 12
1 branek
06.04. [AR114]
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
22 : 30
1 branek
16.03. [AR102]
Kobylisy - HC Plzeň
23 : 27
7 branek
09.03. [AR092]
Zlín B - Kobylisy
31 : 26
3 branek
02.03. [AR089]
Kobylisy - S.Vršovice
21 : 20
1 branek
22.02. [AR081]
Otrokovice - Kobylisy
22 : 22
3 branek
15.02. [AR076]
Kobylisy - Olomouc B
20 : 19
3 branek
08.02. [AR070]
Kunovice - Kobylisy
16 : 26
2 branek
04.12. [AR063]
Kobylisy - Slavia B
21 : 16
1 branek
23.11. [AR050]
Bohunice - Kobylisy
13 : 32
6 branek
17.11. [AR048]
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
28 : 17
2 branek
10.11. [AR037]
Kobylisy - Most B
29 : 17
2 branek
03.11. [AR036]
HC Plzeň - Kobylisy
23 : 32
1 branek
27.10. [AR059]
Kobylisy - Poruba B
33 : 18
2 branek
19.10. [AR026]
Kobylisy - Zlín B
27 : 21
2 branek
12.10. [AR023]
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
1 branek
05.10. [AR015]
Kobylisy - Otrokovice
19 : 23
2 branek
29.09. [AR010]
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
5 branek
21.09. [AR004]
Kobylisy - Kunovice
19 : 13
1 branek
2.liga žen M
27.04. [AT057]
Olomouc - H.Brod
24 : 24
9 branek
29.03. [AT047]
V. Meziříčí - H.Brod
21 : 15
3 branek
01.03. [AT037]
H.Brod - SK Velká Bystřice
29 : 16
5 branek
16.02. [AT032]
H.Brod - V. Meziříčí
29 : 28
6 branek
01.02. [AT059]
H.Brod - Karviná
30 : 20
3 branek
30.11. [AT029]
H.Brod - Karviná
31 : 24
1 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.