Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jan Šmíd
Post
Mateřský klub
Tatran Litovel
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
105
Starty
1.liga mužů
10.05. [AB128]
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
1 branek
03.05. [AB125]
Litovel - Bystřice p.H.
30 : 22
4 branek
27.04. [AB117]
Karviná B - Litovel
23 : 28
7 branek
12.04. [AB112]
Litovel - Dukla B
40 : 25
3 branek
30.03. [AB106]
Jičín "B" - Litovel
25 : 18
1 branek
22.03. [AB099]
Litovel - Bohunice
28 : 20
7 branek
15.03. [AB095]
Náchod - Litovel
25 : 26
4 branek
08.03. [AB086]
Litovel - N.Veselí
36 : 27
3 branek
02.03. [AB084]
Chodov - Litovel
20 : 22
5 branek
22.02. [AB073]
Litovel - Strakonice
29 : 29
7 branek
15.02. [AB072]
Litovel - Loko Louny
31 : 28
7 branek
07.12. [AB062]
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
5 branek
01.12. [AB059]
Bystřice p.H. - Litovel
30 : 23
1 branek
23.11. [AB051]
Litovel - Karviná B
25 : 24
5 branek
09.11. [AB040]
Litovel - Jičín "B"
33 : 25
4 branek
27.10. [AB033]
Bohunice - Litovel
22 : 30
6 branek
19.10. [AB029]
Litovel - Náchod
35 : 26
9 branek
13.10. [AB020]
N.Veselí - Litovel
23 : 24
2 branek
05.10. [AB018]
Litovel - Chodov
31 : 22
3 branek
28.09. [AB007]
Strakonice - Litovel
23 : 23
5 branek
21.09. [AB006]
Loko Louny - Litovel
23 : 32
2 branek
Český pohár mužů
23.10. [AN068]
Litovel - Hranice
24 : 26
5 branek
02.10. [AN057]
MHK Karviná - Litovel
25 : 33
2 branek
15.09. [AN049]
Dřevohostice - Litovel
21 : 29
7 branek
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.