Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
David Potůček
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
112
Starty
2 liga mužů JZČ
10.05. [AC132]
Ledeč n.S. - Č.Budějovice
22 : 21
1 branek
04.05. [AC121]
Č.Budějovice - Šťáhlavy "B"
30 : 18
5 branek
26.04. [AC120]
Č.Budějovice - Bohemians
33 : 17
4 branek
12.04. [AC110]
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
4 branek
30.03. [AC107]
Č.Budějovice - Chodov B
26 : 23
1 branek
22.03. [AC099]
S.Vršovice - Č.Budějovice
25 : 22
2 branek
16.03. [AC094]
Č.Budějovice - Talent Plzeň "B"
16 : 28
0 branek
08.03. [AC088]
Košutka - Č.Budějovice
28 : 25
1 branek
02.03. [AC081]
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
16 : 19
3 branek
23.02. [AC077]
Starý Plzenec - Č.Budějovice
31 : 23
8 branek
15.02. [AC068]
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
19 : 24
1 branek
10.11. [AC041]
Chodov B - Č.Budějovice
35 : 29
8 branek
27.10. [AC033]
Č.Budějovice - S.Vršovice
22 : 23
3 branek
20.10. [AC028]
Talent Plzeň "B" - Č.Budějovice
37 : 24
5 branek
13.10. [AC022]
Č.Budějovice - Košutka
26 : 31
3 branek
06.10. [AC015]
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
21 : 15
3 branek
29.09. [AC011]
Č.Budějovice - Starý Plzenec
26 : 36
2 branek
22.09. [AC002]
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
29 : 26
3 branek
2.liga starších dorostenců Č
10.05. [AH132]
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
22 : 21
6 branek
04.05. [AH121]
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 18
1 branek
27.04. [AH120]
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
31 : 21
5 branek
13.04. [AH110]
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
31 : 26
0 branek
30.03. [AH107]
Loko Č.Budějovice - Chodov
19 : 23
4 branek
15.03. [AH094]
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
5 branek
08.03. [AH088]
TJ košutka - Loko Č.Budějovice
23 : 26
5 branek
15.02. [AH068]
Loko Č.Budějovice - HSK Tygři
33 : 15
6 branek
17.11. [AH044]
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
20 : 21
2 branek
10.11. [AH041]
Chodov - Loko Č.Budějovice
16 : 25
3 branek
27.10. [AH033]
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
41 : 18
7 branek
13.10. [AH022]
Loko Č.Budějovice - TJ košutka
25 : 22
6 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.