Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Adam Vrchlavský
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
27
Starty
1.liga mladších dorostenců
10.05. [AJ131]
Dukla - Strakonice
32 : 27
0 branek
08.05. [AJ120]
Zubří - Strakonice
35 : 24
0 branek
03.05. [AJ122]
Strakonice - Jičín
39 : 32
1 branek
12.04. [AJ109]
Strakonice - Kopřivnice
31 : 29
0 branek
29.03. [AJ108]
Strakonice - N.Veselí
26 : 24
0 branek
15.03. [AJ095]
Strakonice - Ostrava
35 : 29
0 branek
09.03. [AJ087]
Talent Plzeň - Strakonice
28 : 32
0 branek
01.03. [AJ082]
Strakonice - KP Brno
27 : 25
0 branek
15.02. [AJ069]
Strakonice - Karviná
22 : 24
0 branek
05.10. [AJ016]
KP Brno - Strakonice
23 : 43
1 branek
22.09. [AJ003]
Karviná - Strakonice
37 : 17
0 branek
Jč KP mladší dorostenci
25.05. [HD041]
Strakonice B - Sezimovo Ústí
26 : 17
1 branek
25.05. [HD039]
Strakonice B - Soběslav
18 : 14
1 branek
25.05. [HD037]
Strakonice B - Č.Budějovice B
24 : 9
0 branek
11.05. [HD036]
Soběslav - Strakonice B
20 : 13
0 branek
11.05. [HD034]
Strakonice B - Č.Budějovice B
17 : 14
0 branek
11.05. [HD031]
Sezimovo Ústí - Strakonice B
18 : 16
6 branek
26.04. [HD029]
Č.Budějovice B - Strakonice B
15 : 30
6 branek
26.04. [HD028]
Soběslav - Strakonice B
11 : 23
1 branek
26.04. [HD026]
Strakonice B - Sezimovo Ústí
18 : 20
3 branek
09.11. [HD024]
Soběslav - Strakonice B
13 : 18
2 branek
09.11. [HD022]
Strakonice B - Č.Budějovice B
26 : 13
1 branek
09.11. [HD019]
Sezimovo Ústí - Strakonice B
20 : 16
2 branek
28.10. [HD017]
Strakonice B - Sezimovo Ústí
22 : 19
0 branek
28.10. [HD015]
Strakonice B - Soběslav
25 : 15
0 branek
28.10. [HD013]
Strakonice B - Č.Budějovice B
16 : 16
0 branek
12.10. [HD011]
Č.Budějovice B - Strakonice B
17 : 20
0 branek
12.10. [HD010]
Soběslav - Strakonice B
13 : 18
1 branek
12.10. [HD008]
Strakonice B - Sezimovo Ústí
11 : 20
0 branek
14.09. [HD006]
Strakonice B - Sezimovo Ústí
26 : 24
1 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.