Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Viola Staniczková
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
99
Starty
2.liga mladších dorostenek-M
17.05. [AWB054]
Zábřeh - Karviná
32 : 26
3 branek
03.05. [AWB047]
HK Hodonín - Karviná
30 : 20
1 branek
01.05. [AWB032]
Karviná - H.Brod
23 : 31
7 branek
27.04. [AWB042]
Karviná - V. Meziříčí
22 : 28
7 branek
13.04. [AWB040]
DHK Pardubice - Karviná
26 : 23
5 branek
12.04. [AWB014]
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
3 branek
06.04. [AWB033]
Karviná - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
4 branek
16.03. [AWB026]
Karviná - Zábřeh
21 : 28
4 branek
02.03. [AWB019]
Karviná - HK Hodonín
20 : 26
4 branek
15.02. [AWB012]
Karviná - DHK Pardubice
22 : 19
7 branek
09.02. [AWB005]
DHK Zora Olomouc B - Karviná
36 : 18
5 branek
01.02. [AWB004]
H.Brod - Karviná
29 : 20
3 branek
Liga mladších dorostenek M-sk.B
17.11. [AYB024]
Zábřeh - Karviná
25 : 24
8 branek
09.11. [AYB019]
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
6 branek
03.11. [AYB018]
Karviná - Poruba
18 : 38
3 branek
27.10. [AYB029]
Zlín - Karviná
46 : 20
6 branek
19.10. [AYB014]
Karviná - Zlín
24 : 35
7 branek
05.10. [AYB009]
Karviná - Zábřeh
28 : 25
10 branek
29.09. [AYB004]
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
5 branek
22.09. [AYB003]
Poruba - Karviná
33 : 18
1 branek
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.