Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Andrea Gavláková
Post
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
116
Starty
1.liga mladší dorostenky
17.05. [AW055]
Poruba - Háje
29 : 20
4 branek
10.05. [AW050]
Háje - DHK Baník Most
24 : 17
5 branek
01.05. [AW048]
Písek - Háje
29 : 23
5 branek
26.04. [AW041]
Háje - Olomouc
21 : 24
6 branek
12.04. [AW040]
Háje - SVŠ Plzeň
29 : 20
9 branek
06.04. [AW034]
Háje - Bohunice
25 : 6
3 branek
22.03. [AW031]
Háje - Zlín
26 : 25
6 branek
16.03. [AW027]
Háje - Poruba
19 : 19
3 branek
01.03. [AW020]
Háje - Písek
25 : 22
3 branek
23.02. [AW013]
Olomouc - Háje
33 : 20
6 branek
16.02. [AW012]
SVŠ Plzeň - Háje
35 : 24
4 branek
08.02. [AW006]
Bohunice - Háje
17 : 24
1 branek
02.02. [AW003]
Zlín - Háje
25 : 28
5 branek
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
30.11. [AXB010]
Háje - TJ Slavoj Tachov
37 : 11
5 branek
24.11. [AXB025]
TJ Slavoj Tachov - Háje
19 : 33
6 branek
16.11. [AXB022]
Háje - Kobylisy
35 : 17
6 branek
09.11. [AXB019]
HC Plzeň - Háje
29 : 27
7 branek
02.11. [AXB016]
Háje - Písek
29 : 26
2 branek
27.10. [AXB028]
Háje - J.Hradec
30 : 15
7 branek
19.10. [AXB013]
J.Hradec - Háje
19 : 20
3 branek
02.10. [AXB007]
Kobylisy - Háje
22 : 42
8 branek
28.09. [AXB004]
Háje - HC Plzeň
36 : 22
7 branek
22.09. [AXB001]
Písek - Háje
28 : 19
5 branek
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.