Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Magdalena Svobodová
Post
Mateřský klub
Sokol Písek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
157
Starty
1.liga starších dorostenek
09.03. [AU021]
Olomouc - Písek
23 : 22
0 branek
22.02. [AU014]
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
0 branek
01.02. [AU002]
Kobylisy - Písek
17 : 23
0 branek
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
17.11. [AUB023]
Písek - Házená J.Hradec
33 : 13
3 branek
03.11. [AUB016]
Astra Praha - Písek
13 : 30
5 branek
28.09. [AUB006]
Písek - Kobylisy
31 : 26
3 branek
22.09. [AUB001]
Písek - Astra Praha
41 : 10
5 branek
1.liga mladší dorostenky
15.03. [AW028]
DHK Baník Most - Písek
19 : 22
12 branek
09.03. [AW021]
Olomouc - Písek
34 : 22
4 branek
01.03. [AW020]
Háje - Písek
25 : 22
7 branek
22.02. [AW014]
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
5 branek
15.02. [AW011]
Bohunice - Písek
17 : 31
11 branek
08.02. [AW007]
Písek - Zlín
29 : 30
8 branek
02.02. [AW002]
Poruba - Písek
30 : 29
11 branek
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
23.11. [AXB026]
HC Plzeň - Písek
37 : 36
10 branek
17.11. [AXB023]
Písek - J.Hradec
34 : 23
14 branek
10.11. [AXB021]
Kobylisy - Písek
25 : 30
9 branek
02.11. [AXB016]
Háje - Písek
29 : 26
9 branek
20.10. [AXB015]
TJ Slavoj Tachov - Písek
11 : 31
6 branek
13.10. [AXB011]
Písek - HC Plzeň
37 : 27
9 branek
05.10. [AXB008]
J.Hradec - Písek
26 : 34
14 branek
28.09. [AXB006]
Písek - Kobylisy
36 : 23
6 branek
22.09. [AXB001]
Písek - Háje
28 : 19
6 branek
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.