Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Lukáš Petr
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
32
Starty
1.liga starších dorostenců
04.05. [AG124]
HK Lovosice - Karviná
25 : 23
0 branek
27.04. [AG117]
Karviná - Ostrava
22 : 24
0 branek
1.liga mladších dorostenců
11.05. [AJ130]
Karviná - N.Veselí
21 : 25
0 branek
04.05. [AJ124]
HK Lovosice - Karviná
26 : 27
1 branek
27.04. [AJ117]
Karviná - Ostrava
32 : 25
0 branek
12.04. [AJ113]
Talent Plzeň - Karviná
20 : 26
0 branek
22.03. [AJ102]
Frýdek-Místek - Karviná
22 : 34
0 branek
15.03. [AJ091]
Kopřivnice - Karviná
25 : 29
0 branek
08.03. [AJ090]
Karviná - Dukla
27 : 20
2 branek
02.03. [AJ080]
Jičín - Karviná
23 : 35
2 branek
22.02. [AJ077]
Karviná - Zubří
24 : 26
3 branek
15.02. [AJ069]
Strakonice - Karviná
22 : 24
0 branek
08.12. [AJ064]
N.Veselí - Karviná
20 : 28
2 branek
01.12. [AJ058]
Karviná - HK Lovosice
36 : 23
4 branek
17.11. [AJ047]
Karviná - Talent Plzeň
24 : 21
2 branek
09.11. [AJ038]
KP Brno - Karviná
23 : 37
2 branek
26.10. [AJ036]
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 23
4 branek
20.10. [AJ025]
Karviná - Kopřivnice
34 : 20
1 branek
12.10. [AJ024]
Dukla - Karviná
26 : 32
3 branek
06.10. [AJ014]
Karviná - Jičín
30 : 21
1 branek
26.09. [AJ011]
Zubří - Karviná
37 : 28
1 branek
22.09. [AJ003]
Karviná - Strakonice
37 : 17
4 branek
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.