Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Radomír Bacílek
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
44
Starty
Žákovská liga starších žáků
09.02. [AO074]
N. Veselí A - F.-Místek A
23 : 23
5 branek
09.02. [AO071]
F.-Místek A - Liberec A
13 : 24
1 branek
09.02. [AO068]
Ivančice A - F.-Místek A
26 : 17
1 branek
09.02. [AO066]
F.-Místek A - Loko Louny
16 : 24
1 branek
18.01. [AO030]
F.-Místek A - Zlín "A"
17 : 10
3 branek
18.01. [AO027]
Strakonice A - F.-Místek A
12 : 17
0 branek
18.01. [AO023]
Šťáhlavy - F.-Místek A
11 : 18
1 branek
18.01. [AO020]
Kutná Hora - F.-Místek A
16 : 12
3 branek
18.01. [AO018]
F.-Místek A - N. Veselí A
14 : 9
3 branek
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
07.06. [NC032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
29 : 21
10 branek
31.05. [NC035]
F.-Místek A - Ostrava
29 : 27
4 branek
24.05. [NC040]
Karviná A - F.-Místek A
24 : 22
2 branek
22.05. [NC055]
F.-Místek A - Karviná A
24 : 30
1 branek
26.04. [NC054]
F.-Místek A - Polanka
37 : 18
3 branek
10.04. [NC050]
Ostrava - F.-Místek A
25 : 19
1 branek
05.04. [NC047]
F.-Místek A - Kopřivnice A
15 : 18
1 branek
30.03. [NC039]
Polanka - F.-Místek A
18 : 21
1 branek
16.11. [NC017]
F.-Místek A - Kopřivnice A
22 : 23
2 branek
09.11. [NC025]
F.-Místek A - Karviná A
18 : 33
0 branek
07.11. [NC024]
F.-Místek A - Polanka
25 : 18
0 branek
19.10. [NC010]
Karviná A - F.-Místek A
24 : 20
0 branek
28.09. [NC009]
Polanka - F.-Místek A
15 : 26
0 branek
21.09. [NC005]
F.-Místek A - Ostrava
25 : 16
1 branek
Předchozí kola
Skupina A - 3. kolo - výsledky
video
online
HK Ivančice B - SK Kuřim B
0 : 10 k.
video
online
Nové Bránice - Maloměřice
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
3
3
0
0
51 : 33
6
2
Maloměřice
3
2
0
1
45 : 41
2
3
SK Kuřim B
3
1
0
2
43 : 35
2
4
HK Ivančice B
3
0
0
3
0 : 30
0
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.