Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Pavel Gelnar
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
40
Starty
2.liga mladších dorostenců M
11.05. [AL128]
DTJ Polanka - Litovel
37 : 29
0 branek
04.05. [AL126]
Zlín - DTJ Polanka
29 : 27
0 branek
29.03. [AL104]
V. Bystřice - DTJ Polanka
37 : 25
3 branek
23.03. [AL101]
DTJ Polanka - Sokol Juliánov
36 : 30
2 branek
09.03. [AL088]
DTJ Polanka - Prostějov
29 : 40
1 branek
10.11. [AL038]
DTJ Polanka - V. Bystřice
21 : 31
1 branek
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
31.05. [NC034]
Karviná A - Polanka
39 : 19
1 branek
17.05. [NC044]
Polanka - Kopřivnice A
21 : 24
2 branek
10.05. [NC059]
Kopřivnice A - Polanka
26 : 15
1 branek
26.04. [NC054]
F.-Místek A - Polanka
37 : 18
2 branek
10.04. [NC049]
Polanka - Karviná A
16 : 36
4 branek
06.04. [NC048]
Polanka - Ostrava
19 : 15
3 branek
30.03. [NC039]
Polanka - F.-Místek A
18 : 21
5 branek
17.11. [NC018]
Polanka - Ostrava
16 : 14
0 branek
07.11. [NC024]
F.-Místek A - Polanka
25 : 18
4 branek
27.10. [NC019]
Polanka - Karviná A
17 : 32
1 branek
13.10. [NC014]
Polanka - Kopřivnice A
19 : 20
2 branek
05.10. [NC029]
Kopřivnice A - Polanka
20 : 32
3 branek
28.09. [NC009]
Polanka - F.-Místek A
15 : 26
1 branek
21.09. [NC004]
Karviná A - Polanka
36 : 13
1 branek
12.09. [NC003]
Ostrava - Polanka
21 : 22
3 branek
01.01. [NC033]
Ostrava - Polanka
19 : 17
0 branek
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.