Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Ondřej Tichoň
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
56
Starty
LOLK mladší dorost
26.10. [OE034]
Senice na Hané - U.Hradiště
11 : 38
6 branek
26.10. [OE036]
U.Hradiště - TJ Šumperk
25 : 20
5 branek
14.09. [OE012]
U.Hradiště - TJ Šumperk
24 : 14
5 branek
14.09. [OE010]
Senice na Hané - U.Hradiště
20 : 26
8 branek
07.09. [OE004]
U.Hradiště - Senice na Hané
25 : 24
3 branek
07.09. [OE006]
TJ Šumperk - U.Hradiště
11 : 28
3 branek
LOLK mladší dorost - jaro
03.05. [OG022]
U.Hradiště - Senice na Hané
29 : 4
3 branek
03.05. [OG020]
TJ Šumperk - U.Hradiště
15 : 22
4 branek
26.04. [OG014]
U.Hradiště - TJ Šumperk
18 : 16
5 branek
26.04. [OG016]
Senice na Hané - U.Hradiště
19 : 13
3 branek
12.04. [OG012]
U.Hradiště - TJ Šumperk
13 : 4
0 branek
12.04. [OG010]
Senice na Hané - U.Hradiště
11 : 14
2 branek
05.04. [OG004]
Senice na Hané - U.Hradiště
20 : 31
7 branek
05.04. [OG002]
U.Hradiště - TJ Šumperk
17 : 15
2 branek
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.