Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jan Baštýř
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
32
Starty
2.liga starších dorostenců M
04.05. [AI124]
Slavia Fatra Napajedla - Sokol Telnice
39 : 28
3 branek
27.04. [AI118]
Slavia Fatra Napajedla - Vsetín
27 : 39
1 branek
13.04. [AI111]
Slavia Fatra Napajedla - SK Kuřim
33 : 23
1 branek
05.04. [AI129]
Maloměřice - Slavia Fatra Napajedla
37 : 37
3 branek
29.03. [AI107]
Prostějov - Slavia Fatra Napajedla
30 : 30
2 branek
22.03. [AI098]
Slavia Fatra Napajedla - Přerov
22 : 23
1 branek
15.03. [AI096]
HK Ivančice - Slavia Fatra Napajedla
30 : 20
2 branek
09.03. [AI085]
Slavia Fatra Napajedla - Rožnov p.R.
29 : 50
2 branek
01.03. [AI084]
Slavia Fatra Napajedla - Olomouc
18 : 29
1 branek
23.02. [AI074]
Zlín - Slavia Fatra Napajedla
39 : 18
3 branek
07.12. [AI063]
Slavia Fatra Napajedla - Maloměřice
34 : 23
2 branek
01.12. [AI058]
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
22 : 20
0 branek
23.11. [AI052]
Vsetín - Slavia Fatra Napajedla
31 : 23
3 branek
17.11. [AI045]
SK Kuřim - Slavia Fatra Napajedla
22 : 25
0 branek
10.11. [AI041]
Slavia Fatra Napajedla - Prostějov
24 : 27
3 branek
27.10. [AI032]
Přerov - Slavia Fatra Napajedla
22 : 22
3 branek
20.10. [AI030]
Slavia Fatra Napajedla - HK Ivančice
24 : 27
0 branek
12.10. [AI019]
Rožnov p.R. - Slavia Fatra Napajedla
42 : 19
0 branek
06.10. [AI018]
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
34 : 16
1 branek
29.09. [AI008]
Slavia Fatra Napajedla - Zlín
23 : 38
1 branek
22.09. [AI005]
Polanka - Slavia Fatra Napajedla
22 : 23
0 branek
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.