Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Tomáš Gajda
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
4
Starty
Jihomoravská liga st. žáků
08.06. [LF087]
Hustopeče - Újezd u Brna
37 : 13
0 branek
18.05. [LF069]
Újezd u Brna - Telnice
14 : 26
0 branek
30.03. [LF109]
Újezd u Brna - Ivančice B
15 : 44
0 branek
21.09. [LF056]
SK Kuřim - Újezd u Brna
31 : 19
0 branek
Jihomoravská liga ml. žáků
08.06. [LH087]
Hustopeče - Újezd u Brna
24 : 29
2 branek
01.06. [LH082]
Újezd u Brna - KP Brno
20 : 18
0 branek
27.05. [LH131]
Juliánov - Újezd u Brna
21 : 36
0 branek
18.05. [LH069]
Újezd u Brna - Telnice
21 : 4
0 branek
04.05. [LH122]
Újezd u Brna - SK Kuřim
28 : 21
0 branek
26.04. [LH120]
Bohunice - Újezd u Brna
21 : 24
0 branek
06.04. [LH095]
Újezd u Brna - Nové Bránice
18 : 16
0 branek
30.03. [LH109]
Újezd u Brna - Ivančice B
23 : 22
0 branek
30.03. [LH108]
Újezd u Brna - Ivančice A
19 : 9
0 branek
16.03. [LH076]
SHC Maloměřice - Újezd u Brna
9 : 39
1 branek
20.10. [LH029]
Nové Bránice - Újezd u Brna
15 : 19
0 branek
13.10. [LH021]
Újezd u Brna - Hustopeče
30 : 13
0 branek
22.09. [LH003]
Telnice - Újezd u Brna
16 : 18
0 branek
21.09. [LH056]
SK Kuřim - Újezd u Brna
15 : 18
1 branek
15.09. [LH065]
Újezd u Brna - Juliánov
22 : 12
0 branek
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.