Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Michaela Smějová
Post
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
52
Starty
Jihomoravská liga ml. žákyň
08.06. [LJ058]
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 14
5 branek
31.05. [LJ050]
Bohunice - Velká n.V.
7 : 7
1 branek
18.05. [LJ048]
Ivančice - Bohunice
24 : 10
4 branek
11.05. [LJ043]
Bohunice - Újezd u Brna
26 : 20
5 branek
04.05. [LJ042]
Veselí n.M. - Bohunice
34 : 7
5 branek
01.05. [LJ053]
Hodonín - Bohunice
30 : 20
8 branek
26.04. [LJ038]
Bohunice - Hodonín
11 : 21
4 branek
12.04. [LJ035]
Velká n.V. - Bohunice
19 : 13
0 branek
05.04. [LJ033]
Bohunice - Ivančice
9 : 23
0 branek
16.11. [LJ023]
Hodonín - Bohunice
15 : 7
0 branek
07.11. [LJ027]
Bohunice - Veselí n.M.
15 : 21
5 branek
02.11. [LJ020]
Bohunice - Velká n.V.
11 : 15
2 branek
27.10. [LJ018]
Ivančice - Bohunice
21 : 10
4 branek
19.10. [LJ013]
Bohunice - Újezd u Brna
22 : 9
2 branek
13.10. [LJ012]
Veselí n.M. - Bohunice
19 : 12
2 branek
05.10. [LJ008]
Bohunice - Hodonín
13 : 17
0 branek
28.09. [LJ005]
Velká n.V. - Bohunice
20 : 7
0 branek
21.09. [LJ003]
Bohunice - Ivančice
10 : 21
0 branek
15.09. [LJ028]
Újezd u Brna - Bohunice
8 : 20
4 branek
01.01. [LJ057]
Bohunice - Veselí n.M.
9 : 20
1 branek
Předchozí kola
Skupina B - 3. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Hostěrádky
13 : 11
video
online
Telnice - Juliánov
18 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice
3
3
0
0
67 : 40
6
2
Juliánov
3
2
0
1
51 : 46
4
3
Újezd u Brna
3
1
0
2
40 : 53
2
4
Hostěrádky
3
0
0
3
36 : 55
0
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.