Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Vendula Prokešová
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
22
Starty
Jihomoravská liga ml. žákyň
08.06. [LJ058]
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 14
0 branek
25.05. [LJ049]
Ivančice - Újezd u Brna
22 : 13
4 branek
18.05. [LJ052]
Újezd u Brna - Veselí n.M.
12 : 22
1 branek
18.05. [LJ046]
Újezd u Brna - Hodonín
11 : 23
1 branek
11.05. [LJ043]
Bohunice - Újezd u Brna
26 : 20
2 branek
04.05. [LJ040]
Újezd u Brna - Velká n.V.
6 : 18
0 branek
27.04. [LJ037]
Veselí n.M. - Újezd u Brna
27 : 9
1 branek
12.04. [LJ034]
Újezd u Brna - Ivančice
15 : 19
1 branek
05.04. [LJ031]
Hodonín - Újezd u Brna
24 : 6
1 branek
15.11. [LJ022]
Veselí n.M. - Újezd u Brna
30 : 8
0 branek
10.11. [LJ025]
Velká n.V. - Újezd u Brna
26 : 5
0 branek
03.11. [LJ019]
Ivančice - Újezd u Brna
33 : 14
2 branek
27.10. [LJ016]
Újezd u Brna - Hodonín
2 : 29
0 branek
19.10. [LJ013]
Bohunice - Újezd u Brna
22 : 9
2 branek
13.10. [LJ010]
Újezd u Brna - Velká n.V.
2 : 23
0 branek
06.10. [LJ007]
Újezd u Brna - Veselí n.M.
4 : 27
2 branek
29.09. [LJ004]
Újezd u Brna - Ivančice
10 : 27
1 branek
21.09. [LJ001]
Hodonín - Újezd u Brna
26 : 8
4 branek
15.09. [LJ028]
Újezd u Brna - Bohunice
8 : 20
0 branek
Předchozí kola
Skupina B - 3. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Hostěrádky
13 : 11
video
online
Telnice - Juliánov
18 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice
3
3
0
0
67 : 40
6
2
Juliánov
3
2
0
1
51 : 46
4
3
Újezd u Brna
3
1
0
2
40 : 53
2
4
Hostěrádky
3
0
0
3
36 : 55
0
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.