Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jonáš Bernatík
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Foltánek
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Filip Gebauer
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Petr Groh
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
Jan Hnilička
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Horák
SK Kuřim
4 - 0 - 0 - 2
Tadeáš Hudec
Handball KP Brno
4 - 0 - 0 - 2
Richard Janeček
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Matouš Jirout
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Jan Klanica
Sokol Sokolnice
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
4 - 0 - 0 - 2
Petr Kolář
Sokol Újezd u Brna
4 - 0 - 0 - 2
Aleš Krejčí
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Michal Louda
HK Ivančice B
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Maša
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Jan Novák
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Novotný
SK Kuřim
4 - 0 - 0 - 2
Martin Posker
Handball KP Brno
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Rolek
Sokol Sokolnice
4 - 0 - 0 - 2
Erik Slivoň
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Sobotka
HK Ivančice A
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Sobotka
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
David Strnad
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Timco
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Martin Vaculík
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
David Víška
Sokol Újezd u Brna
4 - 0 - 0 - 2
Ruben Josef Vrátil
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
Jan Žufan
Handball KP Brno
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Gajda
Sokol Újezd u Brna
6 - 0 - 0 - 3
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
6 - 0 - 0 - 3
Aleš Kratochvíl
Legata Hustopeče
6 - 0 - 0 - 3
Štěpán Maša
Tatran Bohunice
6 - 0 - 0 - 3
Matúš Miškuf
Handball KP Brno
6 - 0 - 0 - 3
Filip Okleštěk
SK Kuřim
6 - 0 - 0 - 3
Štěpán Oulehla
Sokol Nové Bránice
6 - 0 - 0 - 3
Filip Zourek
Sokol Újezd u Brna
6 - 0 - 0 - 3
Vojtěch Čermák
SK Kuřim
8 - 0 - 0 - 4
Dominik Farlík
SHC Maloměřice
8 - 0 - 0 - 4
Dominik Huvar
SK Kuřim
8 - 0 - 0 - 4
Pavel Jankovič
Legata Hustopeče
8 - 0 - 0 - 4
Zpět
Další
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SHC Maloměřice - Sokolnice
8 : 20
video
online
Telnice - Ivančice A
19 : 15
video
online
SK Kuřim - Bohunice
23 : 14
video
online
KP Brno - Nové Bránice
20 : 10
video
online
Ivančice B - Hustopeče
20 : 18
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
21 : 36
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezd u Brna
22
21
1
0
541 : 358
43
2
Telnice
22
19
0
3
489 : 370
38
3
Ivančice A
22
15
1
6
479 : 343
31
4
SK Kuřim
22
14
1
7
478 : 382
27
5
Sokolnice
22
13
0
9
486 : 362
24
6
Bohunice
22
11
0
11
412 : 414
22
7
KP Brno
22
10
0
12
423 : 428
20
8
Ivančice B
22
8
2
12
409 : 464
18
9
Juliánov
22
7
0
15
362 : 450
14
10
Nové Bránice
22
6
2
14
351 : 411
12
11
Hustopeče
22
4
1
17
388 : 541
9
12
SHC Maloměřice
22
0
0
22
182 : 477
0
Tabulka střelců
David Popela
Sokol Telnice
222
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
177
Michal Grepl
HK Ivančice A
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Vorel
HK Ivančice B
21
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
20
Robin Žaloudek
HK Ivančice A
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Střebický
HK Ivančice A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno
30
Robin Žaloudek
HK Ivančice A
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.