Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga ml. žáků
Podzim - 1. kolo
3.11.2013
11:30
LH001
HK Ivančice B
-
SK Kuřim
Radovan Grimm
,
21.9.2013
14:30
LH002
Sokol Juliánov
-
Tatran Bohunice
Pavel Malinek
,
Mojmír Valášek
,
22.9.2013
12:00
LH003
Sokol Telnice
-
Sokol Újezd u Brna
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
21.9.2013
09:30
LH004
SHC Maloměřice
-
HK Ivančice A
Radovan Grimm
,
21.9.2013
12:00
LH005
Sokol Sokolnice
-
Handball KP Brno
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
22.9.2013
12:30
LH006
Legata Hustopeče
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Patrick Netík
,
Podzim - 2. kolo
13.10.2013
17:30
LH007
HK Ivančice B
-
Sokol Nové Bránice
Břetislav Kotulán
,
Tomáš Kubát
,
29.9.2013
10:30
LH008
Sokol Sokolnice
-
Legata Hustopeče
Břetislav Jurečka
,
Otakar Bujnoch
,
28.9.2013
08:00
LH009
HK Ivančice A
-
Handball KP Brno
Oldřich Jelínek
,
Zdenek Teller
,
29.9.2013
09:00
LH010
Sokol Újezd u Brna
-
SHC Maloměřice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
28.9.2013
09:00
LH011
Tatran Bohunice
-
Sokol Telnice
Bedřich Nehyba
,
Radovan Grimm
,
29.9.2013
09:03
LH012
SK Kuřim
-
Sokol Juliánov
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
Podzim - 3. kolo
8.9.2013
16:30
LH013
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice B
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
6.10.2013
12:00
LH014
Sokol Telnice
-
SK Kuřim
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
5.10.2013
09:30
LH015
SHC Maloměřice
-
Tatran Bohunice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
5.10.2013
09:00
LH016
Handball KP Brno
-
Sokol Újezd u Brna
Radovan Grimm
,
6.10.2013
12:30
LH017
Legata Hustopeče
-
HK Ivančice A
Jan Timco
,
Tomáš Kubát
,
6.10.2013
09:00
LH018
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Sokolnice
Zdenek Teller
,
Břetislav Kotulán
,
Podzim - 4. kolo
19.10.2013
11:15
LH019
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice B
Petr Směja
,
13.10.2013
15:00
LH020
HK Ivančice A
-
Sokol Nové Bránice
Břetislav Kotulán
,
Tomáš Kubát
,
13.10.2013
09:00
LH021
Sokol Újezd u Brna
-
Legata Hustopeče
Radovan Grimm
,
Zdenek Teller
,
12.10.2013
09:00
LH022
Tatran Bohunice
-
Handball KP Brno
Jan Timco
,
Michal Hanák
,
12.10.2013
11:30
LH023
SK Kuřim
-
SHC Maloměřice
Václav Horáček
,
Petr Směja
,
13.10.2013
14:30
LH024
Sokol Juliánov
-
Sokol Telnice
Michal Hanák
,
Břetislav Jurečka
,
Podzim - 5. kolo
23.11.2013
11:45
LH025
HK Ivančice B
-
Sokol Telnice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
19.10.2013
09:30
LH026
SHC Maloměřice
-
Sokol Juliánov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
19.10.2013
13:30
LH027
Handball KP Brno
-
SK Kuřim
Břetislav Kotulán
,
Radovan Grimm
,
20.10.2013
12:30
LH028
Legata Hustopeče
-
Tatran Bohunice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
20.10.2013
09:00
LH029
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
19.10.2013
08:30
LH030
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice A
Petr Směja
,
Podzim - 6. kolo
27.10.2013
09:00
LH031
HK Ivančice B
-
HK Ivančice A
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
27.10.2013
09:00
LH032
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Sokolnice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
26.10.2013
09:00
LH033
Tatran Bohunice
-
Sokol Nové Bránice
Bedřich Nehyba
,
1.12.2013
12:30
LH034
SK Kuřim
-
Legata Hustopeče
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
27.10.2013
14:30
LH035
Sokol Juliánov
-
Handball KP Brno
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
27.10.2013
13:30
LH036
Sokol Telnice
-
SHC Maloměřice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
Podzim - 7. kolo
21.9.2013
08:15
LH037
SHC Maloměřice
-
HK Ivančice B
Radovan Grimm
,
9.11.2013
09:00
LH038
Handball KP Brno
-
Sokol Telnice
Dominik Florián
,
Petr Směja
,
10.11.2013
12:30
LH039
Legata Hustopeče
-
Sokol Juliánov
Michal Hanák
,
David Šlezingr
,
10.11.2013
09:00
LH040
Sokol Nové Bránice
-
SK Kuřim
Bedřich Nehyba
,
Břetislav Kotulán
,
10.11.2013
10:30
LH041
Sokol Sokolnice
-
Tatran Bohunice
Břetislav Jurečka
,
Otakar Bujnoch
,
9.11.2013
08:00
LH042
HK Ivančice A
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Podzim - 8. kolo
9.11.2013
10:30
LH043
HK Ivančice B
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
16.11.2013
09:00
LH044
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice A
Petr Směja
,
16.11.2013
00:00
LH045
SK Kuřim
-
Sokol Sokolnice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
17.11.2013
14:30
LH046
Sokol Juliánov
-
Sokol Nové Bránice
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
17.11.2013
12:00
LH047
Sokol Telnice
-
Legata Hustopeče
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
16.11.2013
00:00
LH048
SHC Maloměřice
-
Handball KP Brno
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
Podzim - 9. kolo
28.9.2013
10:30
LH049
HK Ivančice B
-
Handball KP Brno
Oldřich Jelínek
,
Zdenek Teller
,
3.11.2013
12:30
LH050
Legata Hustopeče
-
SHC Maloměřice
Daniel Zourek
,
Jiří Matuška
,
3.11.2013
09:00
LH051
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Telnice
Jan Timco
,
Petr Směja
,
3.11.2013
10:30
LH052
Sokol Sokolnice
-
Sokol Juliánov
Dominik Florián
,
Tomáš Kubát
,
3.11.2013
08:30
LH053
HK Ivančice A
-
SK Kuřim
Radovan Grimm
,
3.11.2013
09:00
LH054
Sokol Újezd u Brna
-
Tatran Bohunice
Martin Ševčík
,
Podzim - 10. kolo
16.11.2013
12:00
LH055
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice B
Petr Směja
,
21.9.2013
12:00
LH056
SK Kuřim
-
Sokol Újezd u Brna
Stanislav Chalupa
,
Michal Hanák
,
8.9.2013
13:30
LH057
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice A
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
8.9.2013
12:00
LH058
Sokol Telnice
-
Sokol Sokolnice
Martin Ševčík
,
Tomáš Kubát
,
8.9.2013
10:00
LH059
SHC Maloměřice
-
Sokol Nové Bránice
Jaroslav Hanych
,
Patrick Netík
,
8.9.2013
09:30
LH060
Legata Hustopeče
-
Handball KP Brno
Daniel Zourek
,
Petr Kremláček
,
Podzim - 11. kolo
6.10.2013
15:30
LH061
Legata Hustopeče
-
HK Ivančice B
Jan Timco
,
Tomáš Kubát
,
15.9.2013
09:00
LH062
Sokol Nové Bránice
-
Handball KP Brno
Radovan Grimm
,
Petr Směja
,
15.9.2013
10:30
LH063
Sokol Sokolnice
-
SHC Maloměřice
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
23.11.2013
09:15
LH064
HK Ivančice A
-
Sokol Telnice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
15.9.2013
09:00
LH065
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Juliánov
Jindřich Berger
,
Jan Timco
,
14.9.2013
09:00
LH066
Tatran Bohunice
-
SK Kuřim
Tomáš Kubát
,
Dominik Florián
,
Jaro - 12. kolo
27.4.2014
14:00
LH067
SK Kuřim
-
HK Ivančice B
Jiří Matuška
,
Bedřich Nehyba
,
29.4.2014
17:00
LH068
Tatran Bohunice
-
Sokol Juliánov
Jiří Dolina
,
Petr Směja
,
18.5.2014
08:00
LH069
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Telnice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
18.5.2014
14:15
LH070
HK Ivančice A
-
SHC Maloměřice
Petr Kremláček
,
Lucie Zbožínková
,
18.5.2014
12:30
LH071
Handball KP Brno
-
Sokol Sokolnice
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
17.5.2014
13:00
LH072
Sokol Nové Bránice
-
Legata Hustopeče
Dominik Florián
,
Roman Bauer
,
Jaro - 13. kolo
8.6.2014
12:00
LH073
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice B
Roman Bauer
,
Zdenek Teller
,
25.5.2014
09:00
LH074
Legata Hustopeče
-
Sokol Sokolnice
Tomáš Kubát
,
Dominik Florián
,
24.5.2014
09:00
LH075
Handball KP Brno
-
HK Ivančice A
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
16.3.2014
10:45
LH076
SHC Maloměřice
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Špunar
,
Petr Směja
,
25.5.2014
13:30
LH077
Sokol Telnice
-
Tatran Bohunice
Petr Směja
,
Radovan Grimm
,
25.5.2014
16:00
LH078
Sokol Juliánov
-
SK Kuřim
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
Jaro - 14. kolo
3.5.2014
10:30
LH079
HK Ivančice B
-
Sokol Juliánov
Jiří Dolina
,
Roman Bauer
,
31.5.2014
08:30
LH080
SK Kuřim
-
Sokol Telnice
Zdenek Teller
,
Radovan Grimm
,
31.5.2014
09:00
LH081
Tatran Bohunice
-
SHC Maloměřice
Jaroslav Hanych
,
Jiří Špunar
,
1.6.2014
09:00
LH082
Sokol Újezd u Brna
-
Handball KP Brno
Jan Timco
,
Milan Letev
,
23.5.2014
16:30
LH083
HK Ivančice A
-
Legata Hustopeče
Petr Kremláček
,
Jiří Prudký
,
1.6.2014
10:30
LH084
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 15. kolo
6.4.2014
16:00
LH085
HK Ivančice B
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
Martin Ševčík
,
8.6.2014
09:00
LH086
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice A
Roman Bauer
,
Zdenek Teller
,
8.6.2014
09:00
LH087
Legata Hustopeče
-
Sokol Újezd u Brna
Radovan Grimm
,
Bedřich Nehyba
,
7.6.2014
09:00
LH088
Handball KP Brno
-
Tatran Bohunice
Roman Bauer
,
Jan Timco
,
1.3.2014
09:30
LH089
SHC Maloměřice
-
SK Kuřim
Bedřich Nehyba
,
8.6.2014
13:30
LH090
Sokol Telnice
-
Sokol Juliánov
Tomáš Kubát
,
Dominik Florián
,
Jaro - 16. kolo
5.4.2014
12:00
LH091
Sokol Telnice
-
HK Ivančice B
Jiří Špunar
,
Petr Směja
,
6.4.2014
14:00
LH092
Sokol Juliánov
-
SHC Maloměřice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
6.4.2014
12:30
LH093
SK Kuřim
-
Handball KP Brno
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
5.4.2014
09:00
LH094
Tatran Bohunice
-
Legata Hustopeče
Jaroslav Hanych
,
Daniel Douda
,
6.4.2014
08:00
LH095
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Oldřich Jelínek
,
Bedřich Nehyba
,
6.4.2014
13:30
LH096
HK Ivančice A
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
Martin Ševčík
,
Jaro - 17. kolo
10.6.2014
17:30
LH097
HK Ivančice A
-
HK Ivančice B
Petr Kremláček
,
23.3.2014
10:30
LH098
Sokol Sokolnice
-
Sokol Újezd u Brna
Roman Bauer
,
Jiří Prudký
,
23.3.2014
09:00
LH099
Sokol Nové Bránice
-
Tatran Bohunice
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
23.3.2014
12:30
LH100
Legata Hustopeče
-
SK Kuřim
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
22.3.2014
09:00
LH101
Handball KP Brno
-
Sokol Juliánov
Oldřich Jelínek
,
Daniel Douda
,
22.3.2014
00:00
LH102
SHC Maloměřice
-
Sokol Telnice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
Jaro - 18. kolo
18.5.2014
15:30
LH103
HK Ivančice B
-
SHC Maloměřice
Petr Kremláček
,
Lucie Zbožínková
,
29.3.2014
12:00
LH104
Sokol Telnice
-
Handball KP Brno
David Šlezingr
,
Jaroslav Hanych
,
30.3.2014
14:00
LH105
Sokol Juliánov
-
Legata Hustopeče
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
30.3.2014
10:00
LH106
SK Kuřim
-
Sokol Nové Bránice
Michal Hanák
,
Jiří Dolina
,
29.3.2014
10:30
LH107
Tatran Bohunice
-
Sokol Sokolnice
Petr Směja
,
Jiří Prudký
,
30.3.2014
08:00
LH108
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice A
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
Jaro - 19. kolo
30.3.2014
13:00
LH109
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice B
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
3.6.2014
16:00
LH110
HK Ivančice A
-
Tatran Bohunice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
13.4.2014
10:30
LH111
Sokol Sokolnice
-
SK Kuřim
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
13.4.2014
09:00
LH112
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Juliánov
Tomáš Kubát
,
Dominik Florián
,
13.4.2014
12:30
LH113
Legata Hustopeče
-
Sokol Telnice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
12.4.2014
10:30
LH114
Handball KP Brno
-
SHC Maloměřice
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
Jaro - 20. kolo
24.5.2014
12:00
LH115
Handball KP Brno
-
HK Ivančice B
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
26.4.2014
09:30
LH116
SHC Maloměřice
-
Legata Hustopeče
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
27.4.2014
12:00
LH117
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Bránice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
26.4.2014
11:00
LH118
Sokol Juliánov
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
David Šlezingr
,
27.4.2014
09:00
LH119
SK Kuřim
-
HK Ivančice A
Jiří Matuška
,
Břetislav Jurečka
,
26.4.2014
08:00
LH120
Tatran Bohunice
-
Sokol Újezd u Brna
Dominika Michlová
,
Jan Vítek
,
Jaro - 21. kolo
3.6.2014
18:15
LH121
HK Ivančice B
-
Tatran Bohunice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
4.5.2014
08:00
LH122
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim
Radovan Grimm
,
Bedřich Nehyba
,
3.5.2014
08:00
LH123
HK Ivančice A
-
Sokol Juliánov
Jiří Dolina
,
Roman Bauer
,
3.5.2014
10:30
LH124
Sokol Sokolnice
-
Sokol Telnice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
4.5.2014
09:00
LH125
Sokol Nové Bránice
-
SHC Maloměřice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
8.5.2014
12:30
LH126
Handball KP Brno
-
Legata Hustopeče
Martin Ševčík
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 22. kolo
23.5.2014
18:45
LH127
HK Ivančice B
-
Legata Hustopeče
Petr Kremláček
,
Jiří Prudký
,
10.5.2014
09:00
LH128
Handball KP Brno
-
Sokol Nové Bránice
Tomáš Kubát
,
Břetislav Jurečka
,
16.3.2014
09:30
LH129
SHC Maloměřice
-
Sokol Sokolnice
Jiří Špunar
,
Petr Směja
,
5.4.2014
09:00
LH130
Sokol Telnice
-
HK Ivančice A
Jiří Špunar
,
Petr Směja
,
27.5.2014
17:00
LH131
Sokol Juliánov
-
Sokol Újezd u Brna
Petr Směja
,
Daniel Douda
,
8.5.2014
09:00
LH132
SK Kuřim
-
Tatran Bohunice
Václav Horáček
,
Michal Hanák
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.