Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Posker
Handball KP Brno
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Popelka
Handball KP Brno
20 - 0 - 0 - 10
David Popela
Sokol Telnice
10 - 0 - 0 - 5
Ondřej Peterka
HK Ivančice B
20 - 0 - 1 - 5
Jiří Pernica
Handball KP Brno
2 - 0 - 0 - 1
Martin Oulehla
Sokol Nové Bránice
6 - 0 - 0 - 3
Štěpán Oulehla
Sokol Nové Bránice
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Ondráček
HK Ivančice B
16 - 0 - 0 - 8
Roman Ondráček
Sokol Nové Bránice
10 - 0 - 0 - 5
Filip Ondra
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Novotný
SK Kuřim
12 - 0 - 0 - 6
Petr Novák
Handball KP Brno
2 - 0 - 0 - 1
David Nováček
Sokol Telnice
24 - 0 - 1 - 12
Filip Nakielný
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Petr Nádeníček
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Musil
Sokol Újezd u Brna
8 - 0 - 0 - 4
Matěj Musil
Tatran Bohunice
12 - 0 - 0 - 6
Michael Moravec
SK Kuřim
26 - 0 - 1 - 13
Rostislav Mokrý
Sokol Sokolnice
12 - 0 - 0 - 6
Jakub Mlénský
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
Radek Máša
Sokol Sokolnice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Maršálek
Tatran Bohunice
14 - 0 - 0 - 7
Adam Mandl
Tatran Bohunice
10 - 0 - 0 - 5
Tadeáš Malenda
Legata Hustopeče
10 - 0 - 0 - 5
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
22 - 0 - 0 - 11
Viktor Kutálek
Handball KP Brno
2 - 0 - 0 - 1
Adam Kříž
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Křivánek
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Viktor Kříčka
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Krošík
Sokol Újezd u Brna
6 - 0 - 0 - 3
Denis Krejčí
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
Aleš Kratochvíl
Legata Hustopeče
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Kratochvíl
Sokol Sokolnice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Kosina
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36 - 0 - 2 - 13
Jakub Kolmačka
Sokol Nové Bránice
4 - 0 - 0 - 2
Thomas Kolb
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Ivo Kocáb
HK Ivančice A
12 - 0 - 0 - 6
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Klimeš
Sokol Telnice
8 - 0 - 0 - 4
Zpět
Další
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.