Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 10:30
AA161
Lovosice - Hranice
32 : 29
17.5. 18:00
AA189
Zlín - KP Brno
29 : 26
4.5. 17:30
AA152
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 23
20.4. 10:30
AA146
Hranice - Lovosice
29 : 27
15.3. 17:00
AA134
Lovosice - Frýdek-Místek
23 : 21
1.3. 18:00
AA127
Kopřivnice - Zlín
31 : 32
8.2. 17:00
AA111
Lovosice - Jičín
29 : 25
8.12. 10:30
AA083
Hranice - Zlín
31 : 22
23.11. 17:00
AA071
Lovosice - KP Brno
21 : 16
16.10. 19:00
AA045
Jičín - Lovosice
26 : 24
12.10. 17:00
AA038
KP Brno - Karviná
29 : 26
25.9. 18:00
AA024
Dukla - Karviná
27 : 25
15.9. 10:30
AA010
Přerov - Frýdek-Místek
29 : 26
2.liga mužů SVČ
28.11. 19:00
AD062
Slavia - Praha 4
24 : 29
24.11. 16:00
AD052
HK Lovosice B - Ústí n.L.
24 : 26
29.9. 16:00
AD008
HK Lovosice B - HC Žatec
31 : 21
1.liga starších dorostenců
24.11. 14:00
AG052
HK Lovosice - Dukla
27 : 35
29.9. 14:00
AG008
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 29
1.liga mladších dorostenců
24.11. 12:00
AJ052
HK Lovosice - Dukla
19 : 23
29.9. 12:00
AJ008
HK Lovosice - Talent Plzeň
41 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
3.5. 17:00
AK124
SSK Talent Plzeň B - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 31
12.4. 09:00
AK112
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
18 : 36
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
Český pohár mužů
19.2. 18:00
AN079
Dukla - Frýdek-Místek
27 : 26
2.10. 18:30
AN055
Ml. Boleslav - Lovosice
28 : 33
1.9. 16:00
AN001
Ml. Boleslav - S.Vršovice
30 : 25
W.H.I.L.
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
26.4. 17:00
AP133
Slavia - Zlín
32 : 24
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.