Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
19.1. 17:20
AO015
Talent A - Ledeč n. S.
15 : 13
19.1. 15:20
AO012
Kopřivnice A - Talent A
9 : 18
19.1. 14:40
AO011
HK Lovosice - Zubří
6 : 22
19.1. 11:20
AO006
Zubří - Ledeč n. S.
15 : 13
19.1. 10:40
AO005
HK Lovosice - Talent A
12 : 19
Moravskoslezská liga muži
7.6. 16:00
NA086
Krmelín - Paskov
25 : 17
25.5. 14:30
NA078
Suchdol n/O - Nový Jičín
35 : 14
3.5. 09:30
NA061
Orlová - Krmelín
22 : 22
12.10. 10:30
NA022
Klimkovice - Suchdol n/O
15 : 16
29.9. 10:00
NA012
Trnávka - Hlučín
26 : 36
21.9. 13:15
NA010
Hlučín - Suchdol n/O
23 : 22
15.9. 10:30
NA004
Klimkovice - Orlová
19 : 17
Moravskoslezská liga ml. dorost
2.11. 10:30
NB018
Orlová - Třinec
18 : 31
2.11. 09:30
NB017
Paskov - Orlová
29 : 31
2.11. 08:30
NB016
Třinec - Paskov
14 : 18
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
28.9. 15:20
NC009
Polanka - F.-Místek A
15 : 26
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
28.9. 14:00
NE009
Polanka A - F.-Místek A
6 : 20
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
12.10. 09:15
NF022
Klimkovice - Kopřivnice B
3 : 21
15.9. 09:15
NF004
Klimkovice - F.-Místek B
11 : 35
Moravskoslezská liga ženy
22.9. 13:15
NI003
L.Zubří - Suchdol n/O
38 : 17
Moravskoslezská liga starší žačky
21.9. 00:00
NJ010
Hlučín - Poruba
23 : 31
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SHC Maloměřice - Sokolnice
8 : 20
video
online
Telnice - Ivančice A
19 : 15
video
online
SK Kuřim - Bohunice
23 : 14
video
online
KP Brno - Nové Bránice
20 : 10
video
online
Ivančice B - Hustopeče
20 : 18
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
21 : 36
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezd u Brna
22
21
1
0
541 : 358
43
2
Telnice
22
19
0
3
489 : 370
38
3
Ivančice A
22
15
1
6
479 : 343
31
4
SK Kuřim
22
14
1
7
478 : 382
27
5
Sokolnice
22
13
0
9
486 : 362
24
6
Bohunice
22
11
0
11
412 : 414
22
7
KP Brno
22
10
0
12
423 : 428
20
8
Ivančice B
22
8
2
12
409 : 464
18
9
Juliánov
22
7
0
15
362 : 450
14
10
Nové Bránice
22
6
2
14
351 : 411
12
11
Hustopeče
22
4
1
17
388 : 541
9
12
SHC Maloměřice
22
0
0
22
182 : 477
0
Tabulka střelců
David Popela
Sokol Telnice
222
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
177
Michal Grepl
HK Ivančice A
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Vorel
HK Ivančice B
21
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
20
Robin Žaloudek
HK Ivančice A
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Střebický
HK Ivančice A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno
30
Robin Žaloudek
HK Ivančice A
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.