Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Kateřina Brzósková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár žen
15.9. 18:00
APR016
Karviná - Otrokovice
17 : 22
1.liga žen
5.4. 15:00
AR113
Bohunice - HC Plzeň
23 : 32
23.3. 12:30
AR108
Olomouc B - Kunovice
27 : 18
16.3. 17:00
AR099
Poruba B - Otrokovice
22 : 36
8.3. 15:00
AR096
Kunovice - Slavia B
25 : 25
22.2. 16:00
AR081
Otrokovice - Kobylisy
22 : 22
9.2. 15:00
AR072
Poruba B - Bohunice
24 : 23
7.12. 15:00
AR064
Kunovice - HC Plzeň
17 : 21
23.11. 15:00
AR053
Kunovice - S.Vršovice
26 : 28
3.11. 12:30
AR032
Olomouc B - Slavia B
27 : 31
27.10. 16:00
AR057
Zlín B - Kunovice
28 : 17
20.10. 11:00
AR029
Poruba B - Olomouc B
16 : 24
13.10. 13:15
AR022
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
33 : 20
21.9. 17:00
AR006
Bohunice - Poruba B
23 : 24
Liga starších dorostenek-M-sk.B
27.10. 12:00
AUD029
Zlín - TJ Nový Jičín
45 : 9
26.10. 10:00
AUD028
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 22
20.10. 13:00
AUD013
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
37 : 27
2.liga starších dorostenek M
16.3. 15:00
AVB027
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
25 : 27
2.liga mladších dorostenek-M
23.3. 10:30
AWB029
DHK Zora Olomouc B - HK Hodonín
21 : 15
Liga mladších dorostenek M-sk.A
3.11. 14:30
AYA016
Olomouc - HK Hodonín
28 : 14
21.9. 15:00
AYA003
Bohunice - DHK Pardubice
40 : 17
Liga mladších dorostenek M-sk.B
27.10. 14:00
AYB029
Zlín - Karviná
46 : 20
20.10. 09:00
AYB013
Poruba - DHK Zora Olomouc B
42 : 14
Žákovská liga starších žaček
1.6. 11:30
AZ199
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
1.6. 09:30
AZ197
Ivančice - Háje
12 : 16
31.5. 15:30
AZ193
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
31.5. 12:30
AZ190
Ivančice - Písek
21 : 13
31.5. 10:30
AZ188
Háje - Písek
17 : 9
13.4. 15:10
AZ173
Kobylisy II - J.Hradec
19 : 14
13.4. 14:15
AZ172
DHC Plzeň A - Ivančice
17 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.