Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Adam Ördögh
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.12. 16:00
AE062
Olomouc - Brno B
31 : 27
2.liga mužů SM
30.3. 12:00
AF105
Vsetín - MHK Karviná
26 : 29
8.3. 17:00
AF086
Ostrava - Hranice B
30 : 19
8.12. 17:00
AF061
MHK Karviná - Rožnov p.R.
33 : 27
1.12. 14:00
AF055
Rožnov p.R. - Zubří B
24 : 38
10.11. 17:00
AF039
MHK Karviná - Vsetín
27 : 34
5.10. 18:00
AF013
Vsetín - Rožnov p.R.
35 : 29
1.liga starších dorostenců
9.3. 12:00
AG079
Kopřivnice - Dukla
30 : 22
8.3. 15:00
AG086
Ostrava - N.Veselí
29 : 36
2.liga starších dorostenců M
7.12. 14:00
AI062
Olomouc - Polanka
30 : 26
1.12. 18:00
AI055
Rožnov p.R. - Prostějov
38 : 19
5.10. 16:00
AI013
Vsetín - Rožnov p.R.
29 : 36
1.liga mladších dorostenců
9.3. 10:00
AJ079
Kopřivnice - Dukla
29 : 26
8.3. 13:00
AJ086
Ostrava - N.Veselí
27 : 30
2.liga mladších dorostenců M
1.12. 16:00
AL055
Rožnov p.R. - Prostějov
29 : 33
2.liga starších dorostenek M
23.2. 12:00
AVB013
TJ Nový Jičín - TJ Jiskra Otrokovice
12 : 27
Žákovská liga starších žaček
2.3. 14:45
AZ118
Poruba - SKH Velká n.V.
28 : 16
2.3. 12:20
AZ116
SKH Velká n.V. - Slavia
17 : 13
2.3. 09:55
AZ114
HK Sptk Ústí n.L. - SKH Velká n.V.
16 : 19
Moravskoslezská liga muži
3.11. 10:00
NA039
Trnávka - Nový Jičín
34 : 18
20.10. 14:00
NA029
Suchdol n/O - Paskov
40 : 24
6.10. 10:30
NA016
Krmelín - Orlová
24 : 15
29.9. 10:00
NA015
Nový Jičín - Orlová
18 : 13
14.9. 18:00
NA005
Paskov - Nový Jičín
19 : 24
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
1.11. 17:30
NF036
Krmelín - Karviná B
25 : 13
1.11. 15:30
NF038
Kopřivnice B - F.-Místek B
16 : 14
6.10. 09:00
NF016
Krmelín - F.-Místek B
14 : 16
29.9. 12:30
NF015
Nový Jičín - F.-Místek B
10 : 25
Moravskoslezská liga ženy
14.9. 15:00
NI002
Paskov - Suchdol n/O
35 : 18
Zlínská liga - starší žáci
30.3. 10:00
ZC060
Vsetín - Bystřice p.H.
34 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.