Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Josef Malina
Mateřský klub
TJ Veselá
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Zlínská liga - starší žáci
22.5. 18:00
ZC050
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
32 : 34
20.5. 17:00
ZC049
Vsetín - Uherské Hradiště
35 : 23
18.5. 10:30
ZC090
Zubří B - Zlín "A"
18 : 31
10.5. 10:30
ZC085
Rožnov p.R. - Uherské Hradiště
28 : 22
26.4. 10:30
ZC074
Rožnov p.R. - Zubří
23 : 24
15.4. 17:45
ZC051
Bystřice p.H. - Napajedla
26 : 14
10.4. 14:45
ZC055
Zubří - Zubří B
32 : 20
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
22.5. 17:00
ZDBJ005
Bystřice p.H._ch - Rožnov p.R. "B"_ch
11 : 13
18.5. 08:00
ZDBJ044
Zub_C_ch - Kunovice_d
25 : 15
17.5. 10:00
ZDBJ041
Hovězí_d - Rožnov p.R. "B"_ch
8 : 22
10.5. 08:00
ZDBJ040
Rožnov p.R. "B"_ch - Zlín "B"_d
14 : 20
3.5. 10:00
ZDBJ031
Hovězí_d - Zlín "B"_d
4 : 49
26.4. 08:00
ZDBJ029
Rožnov p.R. "B"_ch - Zub_C_ch
11 : 21
12.4. 10:00
ZDBJ021
Hovězí_d - L.Zubří_d
14 : 28
23.3. 09:00
ZDBJ009
L.Zubří_d - Zlín "B"_ch
18 : 16
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
20.5. 15:30
ZDJA004
Vsetín_ch - U.Hradiště_ch
29 : 28
18.5. 09:15
ZDJA044
Zubří "A"_ch - Zlín "A"_d
50 : 22
10.5. 09:15
ZDJA040
Rožnov p.R. "A"_ch - U.Hradiště_ch
30 : 22
26.4. 09:15
ZDJA029
Rožnov p.R. "A"_ch - Zubří "A"_ch
21 : 27
10.4. 16:00
ZDJA010
Zubří "A"_ch - Otrokovice_d
35 : 25
8.4. 15:00
ZDJA020
Zubří "B"_ch - Zubří "A"_ch
22 : 26
Zlínská liga - starší žačky
23.3. 10:15
ZE054
L.Zubří - Velká Bystřice
19 : 18
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.